Hledáte pro svůj pracovní team místo ke školení a zároveň k příjemnému pobytu s možností načerpat spoustu energie? Už jste přemýšleli, že s naším bohatým programem wellness Šumava byste zvolili to nejlepší? Přijeďte a vyzkoušejte. Uvidíte, že se k nám rádi budete vracet a obyčejně školení se změní v čas strávený v přátelském duchu a zaměstnanci se Vám odmění skvělými výkony v práci.
Kapacita našeho sálu je 50 osob. Tudíž jsme schopni uspořádat firemní večírek nebo školení i pro větší firmy. Je zde zajištěno vše, co ke školení potřebujete jako například dataprojektor, Wi-fi připojení a jiné. Po školení se mohou všichni zúčastnění přesunout do krytého bazénu v hotelu či do sauny a tím se odreagovat a nečerpat nové síly na další den. U nás to nebude jen školení, u nás to bude příjemně strávený čas se všemi možnostmi wellness Šumava.

Parkování

Znáte ten problém, že nemáte kde zaparkovat své auto, nebo Vás parkování stojí dost peněz? U nás tato starost odpadá. U nás má hotel vlastní parkoviště a je zcela zdarma. Tak neváhejte a přijeďte strávit čas s kolegy a wellness Šumava.